• Реклама

ВОЛИНЬ (відкриття і полювання на крякову)

Волынская, Львовская, Закарпатская, Ивано-Франковская,
Ровенская, Тернопольская, Хмельницкая, Черновицкая области.

ВОЛИНЬ (відкриття і полювання на крякову)

Сообщение ГОСТ » 21 авг 2012, 19:35

Ну що шановне товариство,всіх з полем! Відкривались в Луцькому районі, колектив той самий тільки після проведених розвідок змінили місце полювання.В планах було виїзжати в п"ятницю,щоб зайняти місце для табору,але у всіх катастрофічно на це,не вистачало часу.Але все ж таки знайомі передзвонили і сказали що місце зафрахтоване.Без переживань виїхали в суботу.На місце прибули близько другої години поки розклались,поки пройшли акліматизацію було вже близько третьої.Ну і вирішили "під гострити" око,радості не було меж,адреналін переповнював почуття,але все вийшло гарно без будь яких ексцесів.За вечір було добуто 15крякових,2чирка і одну гідроворону.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
На жаль я зі своїми трофеями в кадр не попав.Після пострілух ми повечеряли випили по 100500грам,і з Пашкою вирішили їхати на "хазе",тому що з ранку вирішили сходити на інше болото ну і пополювати вяхиря.Все вийшло краще ніж ми могли подумати.Добули 7крякв 2 чирка і 2вяхиря:
Изображение
Після чого пішли пообідали і вийшли в поле суто на голуба.По дорозі почав накрапувати дощ,і сподівання на вдале полювання танули з кожним приближенням до місця.Але не зважаючи на таку погоду голуб літав і трошки вдалося добути
Изображение
Ось так пройшло відкриття.Всім НІ ПУХУ НІ ПЕРА!!! druzjaki
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Благодарил (а): 260 раз.
Реальное Имя: Роман
Заслуженная репутация: 17

Re: ВОЛИНЬ (відкриття і полювання на крякову)

Сообщение ГОСТ » 24 сен 2012, 21:38

Тепер перенесемось з теми голубячої сюди.Та сама субота,за темна підійшов на болото,звідки підняв качку,скільки не скажу,не видно.Почав потрошки "крякати",можна сказати почав тренуватися,"кряк" задовільняв мене на всі 100%,тільки крім мене його напевно ніхто не чув,почало розвиднятись і досить швидко,я трошки почав нервувати,і сфоткав болото,яке виглядало шикарно(як на мене):
Изображение
Проходить ще трохи часу,і в стороні бачу качку,яка починає йти на круг,я манка в зуби і починаю цей процес прискорювати,але в спішці дунув так,що аж сам дьоргнувся,і загубив з поля зору об"єкт.Але не тут було, цей об"єкт виявився перед мною,де поплатився за свій слух :oops:
Изображение
От так пройшло моє перше полювання на качку після відкриття.
НІ ПУХУ НІ ПЕРА!
Последний раз редактировалось ГОСТ 24 сен 2012, 22:17, всего редактировалось 1 раз.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение makushla » 24 сен 2012, 21:44

Ну во-первых - это красиво! С полем!
единственный способ определить границы возможного - выйти за эти границы.
Бывалый
Бывалый

Благодарил (а): 71 раз.
Реальное Имя: Анна
Заслуженная репутация: 5

Сообщение ГОСТ » 30 сен 2012, 16:54

Дякую Аня за комплімант!
Субота 29 число, в планах з ранку зайти на те саме болото,а потім розвіяти свої сумніви щодо вяхиря.І так, на місці в 6:00, і починаю працювати дудками.Все вийшло краще ніж я міг очікувати:
Изображение
Потім підійшов(підкрадався) мисливець якого я попросив сфоткати мене
Изображение
Ось так пройшов схід сонця на болоті,після чого пішов в поле де полював вяхиря і пбачив половину скошеного гречаного поля.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 08 окт 2012, 18:31

Деколи так погано,коли тіло прокинеться,а голова ще спить,в суботу зранку добув дві качки,і ввечері дві,як і писав раніше,голова забула покласти фотік.В неділю зранку нікуди не поїхав,бо дощ був не маленький, да і виспатись хотів, думав взагалі нікуди не їхати,але все ж таки "Полювання відбувається в будь-яку погоду". Став на болото,моросив дощик,але через трошки,я відчував каплі,які стікали по спині.Але дудкі роблять свою справу, фото вже робив в дома.
Изображение
Да саме більше здивувало, перші крякі,перші постріли, трофей, і тут вдалені 3,14здує їбл@н з фонариком(це пів біди), стає поруч,в метрах 10-ти,я його культурно попросив відійти в сторону,питання шок :shock: а чого?,там нічого не летить!, самий останній 3,14здєц, це в чому він був вдітий, куртка жовтого кольору і білі штани. faceoff
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 16 окт 2012, 23:10

Ось невеличкий звіт суботнього ранку,правда без трофеїв.Можливо морозець став причиною, бо ні з підйому,ні на перельоті нічого не бачили,навіть із сусідніх боліт не було чути пострілу.Ось так зустрів нас морозний ранок,ляпота
Изображение
Изображение
Це все полювання на цих вихідних.Да і багато хто казав,що на інших болотах теж було глухо.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 31 окт 2012, 20:59

Правда звіт без фоток,за те емоцій було afiget Коротше кажучи субота 27.10., поїхали на болото,на якому були лише минулого року.Виїхали,нічого непередвіщувало поганої погоди,настрій бойовий.Не доїзжаючи кілометрів 7-10 почав іти сніг і то такий що поки ми заїхалина місце,снігу було по щиколотки.Чи це все задумано проти нас було природою,піднявся вітер і почав покрапувати дощик,думаю відомо коли при мінусовій температурі і при сильному вітру які це краплі :evil: .Але стояли надіялись що при такій погоді льот буде супер(згадували минулий рік hunter321 ),а тут figa ххеерра з два, пролитіло дві качки і то на такій швидкості,що я не зрозумів куди я стрельнув,це все що ми бачили і по чому стріляли, зробили висновок,що перельотки немає.Пішли на рів,вирішили з підйому постріляти і тут інтуіція мене не підвела,правда підвів патрон на гільзі від "FAM PIONKI",піднімається крижень відстань ну 10-15м від сили,я роблю постріл правда результативний і обриває мені юбку на гільзі(краще пішов би в іншу сторону),після пострілу починається як на стенді,з інтервалом вильоту ще трьох офігевших duck123 ,можна було казати команду "Дай!" Але spasibo пше3,14здкам за якісну гільзу.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 31 окт 2012, 21:14

Неділя 28.10., день голосування, до одного місця це закриття на качку(можна сказати так).Поїхали на інше болото,перший захід і прошльопали два крижняка faceoff , переходимо на слідуюче,але йти кілометра 2-3. Переходимо ріллю і на краю піднімається касой, ну ми порядочні,приїхали на качку ідем дальше.Вже видніється болото, але щоб не йти по ріллі і озимині йдемо по траві шириною метра чотири, проходимо 50м і вискакує ще один касой,ну ми як ні в чому не бувало знову йдем, проходимо 100м вискакує ще один,тут нерви уже на межі,але терпеливо доходимо до болота,з підйому добуваємо дві крякви,одного крижня і одного чирка,хоча при правильному заході можна було б добути набагато більше,все ж таки н/автомати.Знайомий дає ідею сходити ще на одне болотце поруч,підходимо починаємо по тихенько заходити і тут мені в 2-3метрах зривається касой,вибачте але нерви здали,такої наглості я зі сторони звіра не бачив,вистріляв три патрона знайомий три і..... figa, касой побіг дальше,на болото не пішли бо після пострілу все що було полетіло в протилежному напрямку.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 11 ноя 2012, 22:50

І так після загальних зборів за межами столиці,вирішив зайнятись "ФІЗО".Приїхав в 5:00 до дому,взяв патронташ,поснідав і в 6:00 виїхали в угіддя,потропити зайчика.Добули одногоі одну лисицю(забув сфоткати).Але ще вистачило сил сходити на болото.Перші стайки летіли трошки високо,а потім як під замовлення,манки робили свою справу,хоча промахів теж вистачало.От так якось
Изображение
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение Борода » 11 ноя 2012, 23:02

Рома ти красавчик, с полем.
Борода
Завсегдатай
Завсегдатай

Фото: 0
Благодарил (а): 1228 раз.
Реальное Имя: Сергей
Заслуженная репутация: 44

След.

Вернуться в Запад Украины