• Реклама

ВОЛИНЬ-полювання на голуба(Columba palumbus)

Волынская, Львовская, Закарпатская, Ивано-Франковская,
Ровенская, Тернопольская, Хмельницкая, Черновицкая области.

ВОЛИНЬ-полювання на голуба(Columba palumbus)

Сообщение ГОСТ » 16 мар 2012, 23:25

Ця тема буде про полювання, на мій улюблений вид пернатих,це вяхирь.В загальному тут будуть висвітлюватись мої звіти з полювань у Волинській області,тільки в різних районах.Оскільки це все я тільки освоюю,маю на увазі полювання на голуба.В наступному сезоні,хочу зробити окрему гілку,в якій буду розповідати про те, як приготувати засідку, як правильно вибрати місце, як правильно виставити чучела, тощо.Обов"язково будуть робитись фотознімки,але є бажання зняти невеличку фільму.
Последний раз редактировалось ГОСТ 31 мар 2013, 21:50, всего редактировалось 2 раз(а).
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Благодарил (а): 260 раз.
Реальное Имя: Роман
Заслуженная репутация: 17

ВОЛИНЬ(полювання на голуба)

Сообщение ГОСТ » 21 авг 2012, 19:54

Гадаю, що не тільки я буду представником осередку мисливців Волинської області,але всеж таки почну я.Незабутнє полюввання,незабутні відчуття,справжній відпочинок.
Изображение
Ну як я писав і раніше,дуже подобається полювання на голуба.Якось вже місити болото відпадає інтерес.Отож їздимо, вичисляємо місця прольоту,також годування вяхиря.Бо з першим похолоданням він полетить на південь,а качка ніде не дінеться буде на місці,тільки з кожним похолоданням кількість її буде збільшуватись duck123 duck123 duck123 duck123 duck123 ..... duck123 duck123 duck123 Але я не про це.
Перший вихід 18.08.12 субота суто на голуба,на місце прибув близько 7:00,хоча як я замітив треба бути в 6:00,виставив чудо дерево з одним чучелом
Изображение
решту розмістив в метрах 30 перед собою.Хоч і довелось трішки почекати,але результат клопіткої праці не заставив себе довго чекати.Норма+1,в 10:30 полювання завершив,оскільки за останні 40 хвилин жодного нальоту не було,да і взагалі вяхиря не було видно.
Изображение
Изображение
Последний раз редактировалось ГОСТ 31 окт 2012, 20:37, всего редактировалось 1 раз.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Re: ВОЛИНЬ(полювання на голуба)

Сообщение ГОСТ » 21 авг 2012, 20:07

Наступний вихід 19.08.12. неділя.Виспався,зібрався і в 13:30 на місці суботнього полювання,але не там було,тому що все навколо засідки переорано.Почав трошки нервувати,довго не міг оприділитись куди іти,але напрямок показала невелика стайка голубів,яка не так високо летіла в одному напрямку.Пройшовши метрів 500,я побачив стерню,а на кутку невеличкий кущ, відразу зробив засідку і виставив чучела.Голуб почав пролітати перед мною,і частина з них підлітала на вірний постріл.Норму взяв без проблем.
Изображение
Изображение
Лишилось пробувати на інших місцях,які впали в поле зору.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 04 сен 2012, 19:22

Знову полювання на вяхиря.Ще раз переконуюсь в тому,що без розвідки полювання не дасть гарних результатів.Так вийшло в цю суботу,полювання було схоже на розвідку і результатом був лише один трофей. :smu:sche_nie: Ну а в неділю не зважаючи на запізнення,полювання було вдалим, полював на покосах гречки.Коротко з місця подій,але за якість вибачте,фото з старенького мобільника.
Ось вигляд,який я спостерігав із свого шалаша:
Изображение
Це сам шалаш:
Изображение
Ну а ось результат полювання:
Изображение
Изображение
Також спостерігав дуже великі скупчення вяхиря,транзитний на 100%.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 11 сен 2012, 21:25

Ну і знову полювання на голуба по Волинськи.
Ось так пройшов суботній ранок.Прийшов на місце де полював минулої неділі,покосів гречки вже не було, лише стерня.Ось так вииглядало місце,де сподівання на будь-який добутий трофей танули кожної хвилини:
Изображение
Вигляд в сторону моєї засідки, там нескошена гречка,ось на краю і витоптав місце,оскільки жодного деревця чи кущика не було:
Изображение
Изображение
Нальотів було декілька,без трофеїв не залишився
Изображение
Багато вяхиря летіло в іншу сторону,після недовгого полювання я ішов на те місце де крутився і куди летів голуб.Ну і чесно кажучи був дуже здивований :shock: ,коли побачив,що він весь сидів і годувався на ріпаковому полі :?: Там його було сотнями.Навіть в добутих голубах,були листочки ріпака.
Якщо на цій неділі скосять гречку де яробив засідку,то полювання має бути офуєнним,оскільки через поле тянеться ЛЕП.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 17 сен 2012, 23:48

Цей раз лише розповім ,щодо полювання на цих вихідних.З ранку поїхали на болото,яке було поруч з полем де полюю на вяхиря,товариш був на одній стороні я на другій,на цей раз взяв фотік,думав зробити гарні фото місць полювання і самі моменти.Але всі ці сподівання пішли в одне місце,можливо мозок прокинувся а тіло ні,да і начебто дві руки не лівих,коротше кажучи коли хотів вставити акамулятор,він випав із рук і булькнув в болото,настрій був остаточно спорчений,ще й погода підвела почав іти дощ.
Нальотів качки не було жодного,але це була лише розвідка,оскільки я як писав раніше,качка на даний момент, не так цікавить як вяхирь.Приблизно в 7:30 ми були на місці,на цьому ж самомому місці,де був минулих вихідних:
Изображение
Правда тільки були невеликі зміни,вся ця стерня була переорана,а гречка як і була,не тронута.Вяхиря було дуже мало 5-ть штук добув,були і промахи,в стороні пролітали непогані зграї,такі як Ігор(Reankor 2002) показував у своїх звітах,летіли в одну і туж саму сторону.Ось так пройшло полювання.Також голуб змінив свою поведінку,з ранку він сідає на ЛЕП і сидить тривалий час,потім невеликими зграйками зривається і летить на місце годівлі,потім знову на ЛЕП,саме цікаво що цей весь рух на протязі дня,але близько 18:00 його вже не видно,ні на ЛЕП ні в небі.
Всім "НІ ПУХУ НІ ПЕРА".
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 24 сен 2012, 21:15

Ну ось мабуть і останній звіт по цьому цікавому і спортивному,можна сказати і олюбленому полюванні на вяхиря.В суботу зранку як завжди,на місця бойової слави(дещо в окремій темі буде).Прийшов якраз коли почало сходити сонце,голуба ще не було видно ні на проводах ЛЕП, ні на прольотах.На полі де виставились чучела, було посіяно озиму,тобто корму вдосталь.Першими прилетіли чамурні голуби,сіли поміж чучел і годувались,масовка що треба,тільки вяхиря не було видно.Посидівши ще годину, на язик крім матів нічого не просилось,але тільки я почав підводитись налетів довгожданний і очікуванний трофей,якого з першого пострілу добув.Емоції переповнювали Yaaaaz Yaaaaz ,але не там було,як виявилось це був єдиний наліт.Зібравши манатки ішов до дому,вийшовши на городину помітив шість горлиць які наближались не змінюючи курсу,після двох пострілів летіти лишилось чотири.Ось такими трофеями був нагороджений:
Изображение
Склавши все прямував до дому,в голові крутились думки: "Чому не було? Кормова база шикарна,минулого ж року на такому полі його було сотнями.Можливо різке похолодання з дощем, яке було на протязі двох днів випровадило його на південь? Чесно кажучи навіть не знаю,що думати,але правда є що згадати.
Жду наступних вихідних,можливо мої думки помилкові,але буде видно,якщо вийде пополювати, то без звіту вас не залишу druzjaki
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 30 сен 2012, 21:06

Субота, після обіду ми вирішили пошукати перепілку,коли прийшли то косили гречку,навколо якої була трава,де завжди піднімали перепела,але нас на якусь мить випередив мисливець,який з курцхаром топтав траву.І ми вернулись на місце де полювали на вяхиря,стояли спілкувались,час від часу на крейсерській швидкості,і в стратосфері пролітали зграйки вяхиря,які рухались на південь binokl .Ну от тепер можна завершувати полювання на вяхиря,і заморозити цю темку до наступного відкриття.Ось "останній із могікан",попався по своїй необережності,але все ж таки......
Изображение
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Re: ВОЛИНЬ(полювання на пушного)

Сообщение ГОСТ » 31 окт 2012, 21:18

А я вже одною ногою на полюванні,відстрілка в кармані,район вибраний,місце маршруту де шукати теж,ждьомс 4 числа.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Re: ВОЛИНЬ-полювання на голуба(Columba palumbus)

Сообщение ГОСТ » 26 авг 2013, 19:28

Ну тепер відкриємо сезон 2013-2014. Зранку на місця бойової слави,де був минулого сезону.Оскільки в п"ятницю розвідки не зробив, вибрати місце і зробити розвідку довелось відразу, коли спостерігав за перелітом голуба. Зашибісь що дорога нормальна і зранку пуста, пару кілометрів їхав за стайкою (30-50шт), яка зірвалась з ЛЕП, і тягнула в сторону села 9998*n недалеко біля міста, і за невеличкою посадкою я стайку втратив, а коли під"їхав блище то побачив куда вони прямують.Прямо за посадкою було поле де вони кормилися.Оскільки час піджимав я відразу із пожонтками пішов вибирати місце,і виставляти чучела, а потім довелося чекати,правда не довго,і тут почалось binokl 9998*147 ,налітали в основному по одному, хоча і стайкти більше 10шт теж не минали,коротше кажучи близько 10:30 голуб пропав з поля зору,коли збирався,то час від часу пролітали одиночки.Прийшов до машини,ну і згадав про фото,якого мало бути трошки,зробив тільки одне і то з телефону faceoff
Изображение
НІ ПУХУ НІ ПЕРА!!! druzjaki
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Вернуться в Запад Украины