• Реклама

Волинь (Полювання на пушного)

Волынская, Львовская, Закарпатская, Ивано-Франковская,
Ровенская, Тернопольская, Хмельницкая, Черновицкая области.

Re: ВОЛИНЬ

Сообщение ГОСТ » 16 мар 2012, 21:06

Сезон 2012 я вже відкрив, правда на пушного, це було 01.01.
Изображение
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Благодарил (а): 260 раз.
Реальное Имя: Роман
Заслуженная репутация: 17

Re: Волинь (Полювання на пушного)

Сообщение ГОСТ » 20 ноя 2012, 01:09

Звіт цієї неділі.В 6:00 підйом і "в перед брати до світлої мети".По приїзду на місце,були здивовані зміною ланшафту,де минулого року була кукурудза,був посіяний ріпак,де в низовині була трава,була посіяна озима,трави було менше ріллі більше,коротше кажучи була мисля їхати в інше місце,але коли зайшли на перший клаптик трави,то підняли зайчика,правда не стріляли по піднявся далеко(помилкою було те,що йшли за вітром),от і вирішили по травах муравах пройти,місцями і по ріллі проходили,але норму взяли,ще крижень попав під роздачу,коли переходили рів.Весь заєць був піднятий з високої трави,сидів з краю.
Изображение
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 03 янв 2013, 22:35

І так, трошки про полювання.
Неділя 09.12. виїхали в інше мсце полювання,де ніколи не ходили взвагалі,хоча місця були досить такі цікаві і багато обіцяли своїм ланшафтом.Проходили майже чотири години, в підсумку не бачили ні...уя. Оскільки один колега машиною поїхав до дому, ми дочекались маршрутку і доїхали до більш знайомих місць.По прибутті сіли пообідали, сьорбнули по 50гр, і в путь. Зайчик піднімався неохоче, перший трофей був піднятий з ріллі, другий і третій з трави. Коротше ще такого полювання в нас не було. Майже за півтори години полювання ми підняли 6 зайців з яких 3 добули. Привітавши один одного сіли на маршрутку і до дому.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 03 янв 2013, 23:18

Надалі протягом неділі планувався виїзд 16.12., але після снігопаду який пройшовся нашою областю і не тільки нашою, ми вирішили зустрітись не на полюванні а в кабачному,хоча проблеми були доїхати і до нього.
Отож наш виїзд був 23.12. Погода супер,морозець близько -12,невеликий вітерець, ну і безхмарне сонячне небо. Але першим випробування було перейти посадку, скажу чесно снігу по самі помідори, і самий великий мінус це наст. Перейшовши спланували як будем йти, вирішили йти широкою підковою(якщо можна так назвати підкову з трьох).Перший касой не заставив довго чекати,піднявся метрів 70-100м від мене,я авіть не скидував рушницю,лише провели його поглядом,особливо мій друг
Изображение
Далі йшли до горизонту, по самому краю блище до дороги йшов товариш Павел Ули
Изображение
Пройшовши з 500м піднявся ще один касой, але поза зоною пострілу, зайшли за пагорб де було поле з кукурудзою і побачили таку картину
Изображение
Зійшлись щоб обговорити деталі подальшого пошуку і повернення до авто.Поруч з полем була висока трава і ми вирішили трусанути її по повній, я йшов по сеоедині,і в самі низинці поміж верболозу надибав ось такий клаптик шкури,решту мабуть собаки з лисами розсовали
Изображение
ну а поруч сліди від саней і чотири чєловєческіх,висновок зоабив що місцеві бракі не дремлять.
Коротше кажучи протягом трьох годин, нами було піднято 12 зайців, всі піднімались не взоні пострілу,можна сказати метрів 100-150.Але і від цього було маса задоволення.Також і було дуже багато лиса, оскільки почався гон, з однієї трави ми вигнали три лиса і чотири косих,також в цих угіддях вперше я побачив куріпок, піднялися 10м від мене, і без пострілу(шкода да і не можна) і то якби не мій друг з нюхатєльним апаратом
Изображение
Цей день запам"ятався як ніколи, особливо відсутність снігоступів чи лиж.
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение ГОСТ » 03 янв 2013, 23:53

Ну і фінал полювання на Волині, а точніше закриття. Після того як ми погуляли минулого разу, і від того скільки було піднято зайця вирішили їхати туди само. Я вирішив пройтись низинкою де минулого виходу мені піднялось два заяця, з вибором я не помилився перший підйом і......... чудових два промахи faceoff Я піднявся і наздогнав колег, вони теж підняли касого тільки не в межах пострілу. Вирішили йти до лісу,там вища трава і низинка.Я йшов по низу біля дороги. Коли вийшов на чисте місце почув дикі воплі "Рома ззаду Yaaaaz Yaaaaz !!!!! Коли обернувся то побачив як з високої трави вискочив касой і 3,14здує мені в лоб дай дорогу , я вскидую піздалєт, вицілюю , і тут мій друг побачив таку двіжуху робить дівєрсію,біжить на зустріч касому і опиняється в створі пострілу(охотнік куєв), але касой зробив дві вскидки і з першого пострілу був добутий.Ну вот він трофей і діверсант
Изображение
Потім вирішили пройти через замерше болото де камиш лежить і верболози, і тут наступний касой себе видав, своєю білою жопою, я не промахнувся, підізвав товариша, взяв в нього два патрони які витратив,він пішов забрав трофей, фото не робив, оскільки трофей був дуже закривавлений(як потім вияснилось,коли стріляв через лозу,то в шию і в голову попали деформовані дробини).
Отож підсумок закриття підняли 5 зайців і 2 добули.
Шановне товаристо наш колектив вітає всіх вас З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Сообщение Dimida » 03 янв 2013, 23:59

А я уже испугался что ты с охотой завязал axaxa , теперь я спокоен ;) , с полем +1
"Жизнь - охоте, честь - никому"
Dimida
Eger
Eger

Фото: 0
Благодарил (а): 5079 раз.
Реальное Имя: Дмитрий
Заслуженная репутация: 248

Сообщение vitys69 » 04 янв 2013, 10:50

Аналогично- думал что Рома с Гринписом- "связался" или еще хуже с- tanci tanci tanci
vitys69
Старожил
Старожил

Благодарил (а): 1785 раз.
Реальное Имя: Виктор
Заслуженная репутация: 36

Сообщение Артем Иванович » 04 янв 2013, 10:53

vitys69 писал(а):Аналогично- думал что Рома с Гринписом- "связался" или еще хуже с- tanci tanci tanci

Як каже Рома, Нифуя подобного! axaxa Весь он в работе и хлопотах. Я ему звонил даже, грит все нормально, жив, здоров!
Hunting Is Not A Sport It Is A Way Of Life
Артем Иванович
Старожил
Старожил

Фото: 0
Благодарил (а): 6073 раз.
Реальное Имя: Артем
Заслуженная репутация: 285

Сообщение ГОСТ » 05 янв 2013, 20:45

Dimida писал(а):А я уже испугался что ты с охотой завязал axaxa , теперь я спокоен ;) , с полем +1

vitys69 писал(а):Аналогично- думал что Рома с Гринписом- "связался" или еще хуже с- tanci tanci tanci

Ага, "недаждетесь" figa , і як вам впало на думку таке подумати faceoff LOL
ГОСТ
Завсегдатай
Завсегдатай

Вернуться в Запад Украины