• Реклама

Страничка юмора

Общаемся на околоохотничьи темы, шутим и флудим тут

Re: Страничка юмора

Сообщение Владимир84 » 11 июл 2018, 06:33

Извините не там написал, а можно в отчеты перенести?
Оружие любит ласку, чистоту и смазку...!!!)))
Владимир84
Старожил
Старожил

Благодарил (а): 909 раз.
Реальное Имя: Владимир
Заслуженная репутация: 60

Сообщение Владимир84 » 17 июл 2018, 11:41

Владимир84 писал(а):Доброго всем здравия. Есть еще один вид ловли, ловля толстолобика на тех планктон..... Очень занимательная рыбалка, с этой рыбой тягаться одно удовольствие. Сегодня мне досталась удача взять одного на 4 кг. Сижу на береге, нет клева, а потом, смотрю...., нет огромно поплавка, и тут кровь играет, адреналин, подсекаешь, а там вроде бы пень привязан, и по сторонам гуляет......
А еще был карасик))))
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Артем Иванович, перенесите данный пост пожалуйста в "Отчеты о рыбалках". С УВ.
Владимир84
Старожил
Старожил

Сообщение Владимир84 » 19 июл 2018, 09:07

Шо вы понимаете в рыбалке...
Изображение
Владимир84
Старожил
Старожил

Сообщение Владимир84 » 11 сен 2018, 09:02

Изображение
Владимир84
Старожил
Старожил

Сообщение Шурави » 10 окт 2018, 14:45

--------Хочу розказати Вам історію про одного послЄдоватЄля Беара Грілса! ( Або цикл оповідей під назвою: РУКИ З СРАКИ)------

Було це в далекому 2013 році. У ті світлі 8-доларові часи я з моїм другом сильно захопились Беаром і його фішками в виживанні, спочатку це було на рівні подивились та й мать його, а вже через місяць переглядів цих диких пригод, почали задумуватись і собі вкусити це яблуко.
Отже місце даного проішествія було вибране - Карпати, було це в місяці жовтні. Ми озброїлись китайським ТАКТИЧНИМ ножем, ідеальним для виживання, тому, що зверху була ПИЛКА!!! І це на нашу спільну і Мега розумну думку, вирішувало половину поставлених завдань. Наш арсенал поповнило також 2 спальника(хоть на це розуму хватило) хрен знає з яким наповнювачем, їду ми планували добути самі, взяли тільки 2 пляшки з водою, і загрузили в рюкзак по парі солдатських котєлків, а і саме головне чарівне ОГНИВО!

Добрались до останньої цивілізіційної точки маршруткою і звідти просто похерачили в ліс. Погода була для задуманого діла мягко кажучи не ахти, холодно і вогко, було видно, що недавно йшли дощі. Пройшли приблизно 5 км і вирішили розбивати табір. Я взявся майструвати шатер, в якому по ідеї ми мали б спати, тут прийшло перше розчарування: той тактичний ніж до самої Сраки!!!! ніхера не рубає, я задрався до ручки, поки перерубав невеличку колоду, ше й натер 2 мозолі, в голові промайнуло: "Сцука! хотів же взяти сокиру, нє мля давай візьмем ніж, ним і рубати і пиляти можна" Приблизно через години 2-3 мук, зліпив я косо криво той настил. Товариш тим часом займався розпалюванням вогню. І тут тоже херня, виявляється, що мокра деревина ніфіга горіти не хоче, і цим огневом можна розпалити в цій ситуації, хіба що, волосся в себе на голові (хоча в подальшому житті огневом не раз успішно користувався). В решті-решт назбирали сухих гілок під смерекою, ТАКТИЧНИМ ножом насругали стружки мілкої, і в нас таки вийшло. Перекособочений шатер був готовий, вогонь весело потріскував і настрій явно піднімався. Було прийнято рішення вирушити на видобутки їди. Так як мій товариш рахував себе великим доктором Ботанічних наук, то я тільки рвав листя і викопував корінці рослин по його команді. За пів години ми напевно набрали кілограма 2 всякої біологічно-активної їжі.
Розділили на дві частини(2 частину на ранок) помили/почистили, зварили і зїли. Залізли в спальники і поринули у солодкий сон.

Довго спати не прийшлось, через годину-півтори пішов дощ, мій Ахренітєльно Надьожний шалаш потік зі всіх дир, шо в ньому були, мощний спальник моментально все впитав, напевно, щоб ми не спали в калюжі, то був повний звіздєц, до самого ранку ми мокрі, промерзли до кісток, ніхто з нас не заснув. Зранку почали боліти животи і напала, як кажуть в народі Срачка. Через годину здавши човниковий біг, від табору в кущі і назад, ми зїли залишки травяних запасів. Через 15 хвилин на мене найшла нова хвиля бажання побігати в кущі, а друг почав якось дивно жовтіти, мало того через годину, уже на обох напала гарячка і почало лихоманити. Тут я зрозумів, шо ніяких Беарів Грілсів з нас не вийде і визвав по телефону рятувальників, номери цих служб записав завбачливо заздалегідь. Через години 3-4 ми почули свистки і я почав кричати у відповідь. Хлопці прийшли, подивились на цей бардак, назвали нас д.вбо.обами і поволокли в свій рятувальний пункт. Їдучи по дорозі в цей пункт, навіть, крізь гаряку я думав про те, як з нас там будуть ржати, але на подив тільки почув, шо їм надоїло таких дебілі, як ми, ловити і вже, навіть, не смішно. Після промивання шлунків в місцевій лікарні і якихось крапельниць, почимхали ми додому.

Мораль сєй басні такова: НЕ ЗАЙМАЙТЕСЬ ХЕРНЬОЮ!
Не стоит прятаться за чужую спину - в наше время стреляют сзади...
Шурави
Старожил
Старожил

Фото: 0
Благодарил (а): 2255 раз.
Реальное Имя: Олег
Заслуженная репутация: 45

Пред.

Вернуться в Общаемся